Stara brzoza

Najspokojniejsze miejsce w całej krainie. Młode drzewka dają schronienie przed słońcem, ale tez przed deszczem. Gdzieniegdzie niewielkie polany, na których można posiedzieć i porozmawiać. W Szklistym Zagajniku można poczuć się jak w domu...
Alternatywna Łuska
Adept Słońca
Adept Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 229
Rejestracja: 29 sie 2023, 23:08
Stado: Słońca
Płeć: samiec
Księżyce: 39
Rasa: wężowy × północny
Opiekun: Płocha Ćma
Mistrz: Rytm Wydm

Stara brzoza

Post autor: Alternatywna Łuska »

A: S: 1| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
U: B,Pł,A,O,W,MO,MA,MP,Skr,Śl: 1
Atuty: Pechowiec; Nieparzystołuski [M]
Kalectwa: Brak skrzydeł

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

– B-blask…? – szepnął, uciekając na moment wzrokiem, kierując ślepia na ziemię. Lawendowy… Hm, może nie brzmiało tak źle…? Tylko, em… To był komplement? Trochę nie wiedział jak zareagować… Nie wiedział, tak więc odchrząknął cicho, lekko speszony, po czym podniósł z powrotem wzrok i odwzajemnił przyjazny uśmiech. Po chwili jednak mimika znów szybko się zmieniła, a Xeri zamrugał powoli z lekkim zdziwieniem.
– Jesteś pewny? – Spojrzał jak zaciska kryształek w jego łapie. – Dziękuję… Może i masz rację. – uniósł kąciki ust, aż… – Uh- – Z pyska uciekło cicho trochę powietrza, gdy młodszy towarzysz ponownie rzucił się na fioletowe futerko. Xeri zaśmiał się nieco niezręcznie, a wolną łapą objął delikatnie szyję Yngwe. Obawiał się trochę, że sprawia wrażenie zbyt neutralnego, obojętnego… Głównie z tego względu, że nie był jakoś przyzwyczajony do tego typu… okazywania sympatii. A może sam nie wiedział, co powinien w danej chwili dokładnie czuć…? Zastanawiał się czasem, czy inni mogli postrzegać go jako nieco oziębłego... Choć starał się taki nie być.

– Hmm… Chyba powinienem powoli wracać… – wymamrotał po chwili, trochę niechętnie, gdy spoglądał w ściemniające się niebo. Wolał nie wracać w całkowitej ciemności… Dobrze wiedział, że może łatwo się zgubić.

Pryzmatyczny Kolec

Licznik słów: 199
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Obrazek
  • Pechowiec
    ••• po każdym niepowodzeniu -1 ST do następnej akcji. Bonus sumuje się do 3 porażek z rzędu •••
    Nieparzystołuski
    ••• -1 ST do Mocy i Wytrzymałości w czasie nieparzystych miesięcy •••

    [PEŁNY WYGLĄD]

    [Xeri – #7d55c1]
    [Daenjər – #ffcb67]
    [Mentalki – #a1fffb]
    OSOBOWOŚĆ WIELORAKA: alter Xeri oraz alter Daenjər w jednym ciele
    DWIE PARY OCZU: nasilone migreny, zawroty głowy, dezorientacja

Pryzmatyczny Kolec
Adept Mgieł
Artysta
Adept Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 420
Rejestracja: 07 paź 2023, 21:22
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 22
Rasa: Górski x Północny Gigant
Opiekun: Zaranna Łuska i Przeświadczenie Dobrobytu
Mistrz: Chwilowo brak
Partner: Kiedyś się znajdzie

Stara brzoza

Post autor: Pryzmatyczny Kolec »

A: S: 1| W: 3| Z: 2| M: 4| P: 1| A: 1
U: L,W,B,Pł,Skr,Śl,Kż,MP,Prs,A,O,MA,MO: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny
....To słodkie zawstydzenie, pełne niepewności tak bardzo ujęło mnie. Lubiłem tego smoka. Mruczałem cicho tak wtulony w niego. Czułem jego łapę i nieświadomie głową naciskałem na nią. Nie chciałem by taka drobna przyjemność tak szybko znikła. Może to dziwne, trochę nieprawidłowe pokazywać tę stronę tak świeżo poznanej duszyczce.
Dziękuję. – podniosłem lekko głowę. Na mym pysku widniał szczery uśmiech wdzięku pełny. Zbliżyłem łapę do jego pyska i podrapałem lekko przy uchu. Widziałem jak się ściemnia. Nie chciałem odchodzić, lecz musiałem. Nie mogłem zostać tutaj na noc. Podniosłem się delikatnie z fioletowego towarzysza i Szkoda, ze ten czas tak szybko mija. Będę musiał już wracać... – spojrzałem na chylące się ku zachodowi słońce. Nie chciałem by szedł sam w mrokach. – Mam nadzieję, że się spotkamy, Xeri. – mówiąc to podniosłem się na tyle, by móc pyskiem dotrzeć do jego polika, który zwilżyłem swoim przyjacielskim liźnięciem. Będą jeszcze tak wysoko, szybko wyrwałem jedno z piór kaptura i wsadziłem mu za ucho. Krok w tył. Szybkie spojrzenie i lekkie kiwnięcie pyskiem.
Powtórzy to kiedyś, Przyjacielu! To już czas... Muszę iść, ty też powinieneś... Bywaj... – odwróciłem się i ruszyłem w stronę obozu mgieł i jego labiryntu.

/zt jeśli nie zostanie zatrzymany
Alternatywna Łuska

Licznik słów: 203
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Main Theme | Głos postaci | Wygląd
Boski ulubieniec
Niestabilny: dodatkowa kość do MP, MA i MO, w przypadku niepowodzenia – rana ciężka
Thrud
S:1 | W:1 | Z:1 | M:1 | P:3 | A:1
B,L,A,O,Skr,Śl: 1

Discord: @shiro_luxferre
Alternatywna Łuska
Adept Słońca
Adept Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 229
Rejestracja: 29 sie 2023, 23:08
Stado: Słońca
Płeć: samiec
Księżyce: 39
Rasa: wężowy × północny
Opiekun: Płocha Ćma
Mistrz: Rytm Wydm

Stara brzoza

Post autor: Alternatywna Łuska »

A: S: 1| W: 3| Z: 1| M: 3| P: 1| A: 1
U: B,Pł,A,O,W,MO,MA,MP,Skr,Śl: 1
Atuty: Pechowiec; Nieparzystołuski [M]
Kalectwa: Brak skrzydeł
Długie ucho delikatnie drgnęło, gdy zbliżyła się do niego łapka. Znowu jakieś sztuczki? Drażniące skórę łaskotki? Już miał unieść odrobinę kończynę, by w razie potrzeby przeprowadzić kontratak, ale powstrzymał się, gdy Yngwe zaczął się żegnać.
– Pewnie, że się spotkamy! W końcu mamy obiecany rewanż. – Uśmiechnął się ciepło. Wzdrygnął się lekko, czując wilgotny język na pysku i zamarł na chwilę zmieszany. Eee. Cóż. Kolejny przyjacielski gest, do którego nie jest przyzwyczajony. Prawie nie zauważył, jak perłowofutry umieścił piórko za jego uchem. Zamrugał parę razu i dopiero się otrzasnął.
– D-dziękuję! Do następnego razu! – Kiwnął łbem, podniósł się i… rozglądał się przez chwilkę dookoła, zanim ogarnął kierunek powrotu i spokojnym krokiem ruszył w stronę obozu.

// ZT
Pryzmatyczny Kolec

Licznik słów: 120
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Obrazek
  • Pechowiec
    ••• po każdym niepowodzeniu -1 ST do następnej akcji. Bonus sumuje się do 3 porażek z rzędu •••
    Nieparzystołuski
    ••• -1 ST do Mocy i Wytrzymałości w czasie nieparzystych miesięcy •••

    [PEŁNY WYGLĄD]

    [Xeri – #7d55c1]
    [Daenjər – #ffcb67]
    [Mentalki – #a1fffb]
    OSOBOWOŚĆ WIELORAKA: alter Xeri oraz alter Daenjər w jednym ciele
    DWIE PARY OCZU: nasilone migreny, zawroty głowy, dezorientacja

ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej