Stara brzoza

Najspokojniejsze miejsce w całej krainie. Młode drzewka dają schronienie przed słońcem, ale tez przed deszczem. Gdzieniegdzie niewielkie polany, na których można posiedzieć i porozmawiać. W Szklistym Zagajniku można poczuć się jak w domu...
Moderator
Smoków Wolnych Stad
Smoków Wolnych Stad
Posty: 17513
Rejestracja: 08 sty 2014, 17:11

Post autor: Moderator »

Na samym skraju Szklistego Zagajnika rośnie Stara Brzoza. Jest to jedyne liściaste drzewo w okolicy, bowiem to właśnie w tym miejscu zagajnik przeistacza się w Sosnowy Bór.
Brzoza jest stara i wysoka o biało-czarnym charakterystycznym pniu. Jest doskonale widoczne jesienią, gdy drobne liście przybierają żółte, słoneczne barwy, przez co drzewo z oddali wygląda niczym pełgający płomień, zwłaszcza gdy wiatr porusza liśćmi. Tuż przy Starej Brzozie znajduje się powalona wichurami sosna. Stanowi dobre miejsce obserwacyjne, zaś latem brzoza rzuca nań cień. Z tego miejsca roztacza się widok na Dolinę Wierzb Płaczących przepływającą przezeń rzekę.

Licznik słów: 93
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Dyktatorska Łuska
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 99
Rejestracja: 10 sty 2014, 23:37
Płeć: Samica
Księżyce: 20
Rasa: Drzewny
Opiekun: brak
Mistrz: brak
Partner: hahaha

Post autor: Dyktatorska Łuska »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 1 | I: 4 | P: 2 | A: 1
U: S,P,O,W,M: 1 | B,L,A,MO,MA,MP,Skr,Śl: 3
Samica z posępnym wyrazem pyska przyleciała na miejsce spotkania ze smokiem, który miał ją nakarmić. Warczała na siebie w myślach za to, że musi prosić kogokolwiek o jedzenie, ale cóż mogła na to począć? Wylądowała w umówionym miejscu złożyła z gracją skrzydła i zignorowała burczenia żołądka. Od paru dni nic nie jadła, a to nie jest przyjemne uczucie. Rozejrzała się za Przebłyskiem z nadzieją, że jej nie wystawi.

Licznik słów: 68
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
KP

Przedmioty posiadane:
ametyst
akwamaryn

Atuty
Inteligentny Jednorazowo +1 do Inteligencji.
Niezdarny wojownik Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Umiejętność uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.
Wietrzny Kolec
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 92
Rejestracja: 11 sty 2014, 20:47
Płeć: Samiec
Księżyce: 11
Rasa: Północny

Post autor: Wietrzny Kolec »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 1 | I: 1 | P: 2 | A: 3
U: W: 1| B, S: 2
Atuty: Ostry węch;
Skrajny również przebył na miejsce drogą powietrzną. Wylądował kawałek dalej i złożył ogromne białe skrzydła, by po chwili powolnym krokiem zbliżyć się do Cienistej. Nie miał póki co wielu okazji spotykać się z osobnikami z nowego Stada, jednak nie interesowało go zbytnio, jacy są. Traktował to dosyć odlegle.
Witaj. – zagadnął, kiedy przed samicą pojawił się duży kawał mięsa. – Smacznego. – dodał jeszcze, ot, tak. By atmosfera nie zgęstniała.
Sam w tym czasie usiadł w śniegu i odgarniał go na boki ogonem obserwując smoczycę z pogodnym uśmiechem.

Licznik słów: 89
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Dyktatorska Łuska
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 99
Rejestracja: 10 sty 2014, 23:37
Płeć: Samica
Księżyce: 20
Rasa: Drzewny
Opiekun: brak
Mistrz: brak
Partner: hahaha

Post autor: Dyktatorska Łuska »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 1 | I: 4 | P: 2 | A: 1
U: S,P,O,W,M: 1 | B,L,A,MO,MA,MP,Skr,Śl: 3
Jako że ilość znanych jej smoków nie przekracza dziesiątki widok sporego srebrnego smoka był dla niej nawet ciekawy. Skinęła mu łbem nie odzywając się. Jakie to upokarzające przeszło jej przez myśl gdy brała od niego posiłek.
-Dzięki.– mruknęła posępnie. By nie wyglądać na tak bezbronną jak w rzeczywistości jest wyprostowała się jeszcze bardziej, przybrała ten swój chłodny, niedostępny wyraz pyska i wzięła się za jedzenie. Jadła wolno, delektując się smakiem mięsa.
Jego pogodny uśmiech odebrała bardziej jako drwiący, ale póki jadła, nie odzywała się. Czuła się tylko jakoś dziwnie pod spojrzeniem Łowcy.

Licznik słów: 92
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
KP

Przedmioty posiadane:
ametyst
akwamaryn

Atuty
Inteligentny Jednorazowo +1 do Inteligencji.
Niezdarny wojownik Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Umiejętność uniemożliwia zostanie wojownikiem i łowcą.
Iskra Nadziei
Dawna postać
Puszysta Zagłada
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 946
Rejestracja: 11 sty 2014, 11:47
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 79
Rasa: Skrajny
Opiekun: Szum Czasu+
Mistrz: Ironiczny Celebryta+
Partner: Bezchmurne Niebo

Post autor: Iskra Nadziei »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 3| P: 1| A: 2
U: Pł,A,O,Skr,Kż: 1| S: 2| B,L,W,MP,MA,MO,Śl: 3
Atuty: Szczęściarz; Niezdarny wojownik; Nieugięty; Wybraniec bogów
Przybyła do Szklistego zagajnika Niezapominajka, nie miała nic ciekawego do roboty, od czasu gdy została bez opiekuna, nie miała ochoty szukać nowego. Usiadła owijając się ogonem, przy starej brzozie, zamknęła oczy i wytężyła słuch na wszelkie odgłosy przyrody. Słyszała wiatr który poruszał czubkami gałęzi drzew oraz bicie jej własnego serca. Uwielbiała wysłuchiwać się w ciszę, ale też lubiła zwiedzać nowe nieznane jej tereny i poznawać inne smoki, ale od niedawna nie miała na to czasu, bo całkowicie oddała się nauce. Dobrze jej zrobi przerwa od tego wszystkiego.

Licznik słów: 87
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Nie kłamstwa, lecz prawda zabija nadzieję. "
Esencja Przeszłości
Dawna postać
Mabh Sprawiedliwa
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1426
Rejestracja: 10 sty 2014, 23:45
Płeć: Samica
Księżyce: 91
Rasa: Skrajny
Opiekun: Czasoprzestrzeń
Mistrz: Nieokiełznane Wody +, Fałszywy Stereotyp +
Partner: Liliowy Kolec +

Post autor: Esencja Przeszłości »

A: S: 2| W: 3| Z: 4| I: 5| P: 3| A: 3
U: MO,S,P,B,L,O,A,Skr,Śl,Kż,M: 3| W,MA: 4| MP: 6
Atuty: Ostre zmysły – węch; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Utalentowany; Magiczny Śpiew
Odeszłam ledwo wczorajszego wieczoru. Wiedziałam, że Nieposkromione Wody Oceanu poskładał wszystko do siebie. Zwłaszcza, że nie wątpiłam, iż Chropowata Łuska poinformowała go o moim spotkaniu z Cienistymi. Uśmiechnęłam się gorzko pod nosem. Może nie powinnam byłą opuszczać Weyru Cienia, byłam pewna, że co poniektórzy Wodni z chęcią odebraliby mi życie. Ale nie bałam się. Żyłam tym co było tu i teraz, nie patrzyłam w przeszłość i nie mogłam zerkać w przyszłość. Westchnęłam, idąc wolnym krokiem poprzez zwały białego, zimnego puchu, który zbrylał się na długim futrze na moim brzuchu i piersi. Nie przeszkadzało mi to jednak. Zastanawiałam się tylko, wbrew samej sobie, czy postąpiłam słusznie? Czy czasem nie trafiłam z deszczu pod ogołocone drzewo? Mało mnie to interesowało. Nadal nie miałam długoterminowego celu, a bez tego czułam się... jakbym zawisła w pustce.
Idąc tak, zatopiona w ponurych raczej rozmyślaniach, dotarłam aż do Szklistego Zagajnika, w pobliże Starej brzozy. Byłam tu kiedyś, całkiem spokojne miejsce.
Uniosłam grzywiasty, rogaty łeb i rozejrzałam się czujnie czarnymi ślepiami dookoła. Było południe, Złota Twarz stała wysoko na kobaltowym, czystym niebie. Powietrze było mroźne. A ja dostrzegłam swą niewielką miniaturlkę. Zmrużyłam lekko ślepia, rozpoznając w młodej samiczce Niezapominajkę, córkę mojego syna, Szumu Czasu, moją wnuczkę. Czy i ona mnie znienawidziła? W sumie, prawie się nie znałyśmy, widziałam ją tylko ten jeden jedyny raz, gdy się wykluła. Czy mnie pamiętała?
Zbliżyłam się wolnym krokiem do niebieskiej samiczki, stając u jej prawego boku.
Witaj, Niezapominajko – mruknęłam cichym, szepczącym głosem, który nigdy nie wychodził poza ów skalę. – Jak się trzymasz, malutka? – mówiąc to przekrzywiłam łeb, patrząc na nią kątem ślepia.

Licznik słów: 265
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Atuty:

Ostry Węch+ 1 kość do testów na percepcję
Chytry PrzeciwnikW czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
MistykRaz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego.
Utalentowany
Magiczny ŚpiewJeśli smok zanuci podczas swojej akcji, jego przeciwnik gubi swoją turę (nie może obronić się przed atakiem nucącego lub nie przeprowadza swojego ataku). Do użycia raz na pojedynek/misję/polowanie.


Posiadane:
– pożywienie: 4/4
– kamienie: szmaragd, onyks, ametyst, opal
– inne: kolczyk z dwóch oczu Enta zawieszone na lewym uchu na srebrnym sznureczku z włosów Driad


Eliksiry:
Leczące: rany ciężkie, rany średnie
Usprawniające: zręczność, siłę
Ochronne: przed atakiem fizycznym
PH: 4
Żetony: 2x brązowy, złoty


Lumos
Atrybuty
S:1| W:1| Z:2| I:0| P:1| A:1
Umiejętności
A:1| O:1| Skr:2| Kż:2| Śl:2


Topaz
Atrybuty
S:2| W:1| Z:1| I:0| P:1| A:0
Umiejętności
A:1| O:1| Skr:1

Iskra Nadziei
Dawna postać
Puszysta Zagłada
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 946
Rejestracja: 11 sty 2014, 11:47
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 79
Rasa: Skrajny
Opiekun: Szum Czasu+
Mistrz: Ironiczny Celebryta+
Partner: Bezchmurne Niebo

Post autor: Iskra Nadziei »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 3| P: 1| A: 2
U: Pł,A,O,Skr,Kż: 1| S: 2| B,L,W,MP,MA,MO,Śl: 3
Atuty: Szczęściarz; Niezdarny wojownik; Nieugięty; Wybraniec bogów
Siedziała, a wiatr powiewał jej grube i długie futro w różne strony. Otworzyła na chwile oczy tylko po to by przez chwile popatrzeć na niebo., było czyste bez żadnego obłoku. Nagle poczuła zapach smoka ze stada Cieni, futro zjeżyło się jej nie bez podstawy, przecież lada moment zacznie się wojna między stadem Wody, a Stadem Ognia i Cienia. Była sama, bez opiekuna, którego nie miała od czasu gdy jej ojca Szuma Czasu zabrali Bogowie. Rozejrzała się speszona dookoła. Jej wzrok przystaną na smoczycy podobnej do niej, tylko starszej i o wiele większej. Na początku nie mogła przypomnieć sobie skąd ją znała, ale gdy się odezwała od razu Niezapominajka poznała tą smoczyce, choć ostatni raz widziała ją chwile po wykluciu. Zdziwił ją jej zapach, ale teraz nie myślała o tym.
-Cześć Babciu! -pisnęła cichutko i podbiegła by się przytulić.

Licznik słów: 138
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Nie kłamstwa, lecz prawda zabija nadzieję. "
Esencja Przeszłości
Dawna postać
Mabh Sprawiedliwa
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1426
Rejestracja: 10 sty 2014, 23:45
Płeć: Samica
Księżyce: 91
Rasa: Skrajny
Opiekun: Czasoprzestrzeń
Mistrz: Nieokiełznane Wody +, Fałszywy Stereotyp +
Partner: Liliowy Kolec +

Post autor: Esencja Przeszłości »

A: S: 2| W: 3| Z: 4| I: 5| P: 3| A: 3
U: MO,S,P,B,L,O,A,Skr,Śl,Kż,M: 3| W,MA: 4| MP: 6
Atuty: Ostre zmysły – węch; Chytry Przeciwnik; Mistyk; Utalentowany; Magiczny Śpiew
Mój zapach raczej nie mógł się tak szybko zmienić. Nadal pachniałam moczarami, ale na znany mi zapach Stada Wody, nakładał się nowy, górskiego pyłu...
Przekrzywiłam bardziej łeb i spojrzałam otwarcie na małą, ciekawa, czy mnie pozna. Dostrzegłam początkowo jej strach i niezrozumienie, a zaraz potem mała samiczki wtuliła się w moje futro na piersi. Końcówka mojego ogona drgnęła nieco niespokojnie. Nie spodziewałam się takiego wylewu czułości. Uśmiechnęłam się pod nosem i zniżyłam łeb, liznąwszy Niezapominajkę delikatnie tuż za lewym uchem.
Jak się czujesz, kochanie? – szepnęłam cichym, spokojnym głosem, unosząc pysk, aby móc spojrzeć na swą... wnuczkę.

Licznik słów: 98
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu

Atuty:

Ostry Węch+ 1 kość do testów na percepcję
Chytry PrzeciwnikW czasie pojedynku/misji/raz na dwa tygodnie w polowaniu smok może utrudnić akcję swojego przeciwnika, który ma dodatkowe +1 do ST.
MistykRaz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego.
Utalentowany
Magiczny ŚpiewJeśli smok zanuci podczas swojej akcji, jego przeciwnik gubi swoją turę (nie może obronić się przed atakiem nucącego lub nie przeprowadza swojego ataku). Do użycia raz na pojedynek/misję/polowanie.


Posiadane:
– pożywienie: 4/4
– kamienie: szmaragd, onyks, ametyst, opal
– inne: kolczyk z dwóch oczu Enta zawieszone na lewym uchu na srebrnym sznureczku z włosów Driad


Eliksiry:
Leczące: rany ciężkie, rany średnie
Usprawniające: zręczność, siłę
Ochronne: przed atakiem fizycznym
PH: 4
Żetony: 2x brązowy, złoty


Lumos
Atrybuty
S:1| W:1| Z:2| I:0| P:1| A:1
Umiejętności
A:1| O:1| Skr:2| Kż:2| Śl:2


Topaz
Atrybuty
S:2| W:1| Z:1| I:0| P:1| A:0
Umiejętności
A:1| O:1| Skr:1

Iskra Nadziei
Dawna postać
Puszysta Zagłada
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 946
Rejestracja: 11 sty 2014, 11:47
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 79
Rasa: Skrajny
Opiekun: Szum Czasu+
Mistrz: Ironiczny Celebryta+
Partner: Bezchmurne Niebo

Post autor: Iskra Nadziei »

A: S: 1| W: 1| Z: 2| I: 3| P: 1| A: 2
U: Pł,A,O,Skr,Kż: 1| S: 2| B,L,W,MP,MA,MO,Śl: 3
Atuty: Szczęściarz; Niezdarny wojownik; Nieugięty; Wybraniec bogów
Cieszyła się niezmiernie że spotkała tutaj Babcię, czuła się samotna, a spotkanie kogoś z rodziny było najlepsze co dotąd spotkało Niezapominajkę. Uśmiechnęła się i skuliła gdy ta ją polizała, ale nie dlatego że się bała czy nie chciała, po prostu szorstki i mokry język dotknął ją za lewym uchem. Pytanie było dość ciężkie dla samiczki, bo po stracie ojca, nie miała opiekuna i wsparcia z żadnej strony.
-Czuje się źle, tęsknie za tatą, a co u Ciebie słychać? -zapytała odsuwając się troszkę od wielkiej smoczycy, uśmiechając się przy tym, mimo bólu w małym serduszku, po stracie opiekuna. Długo będzie wspominać swojego ojca, chyba nigdy go nie zapomni.

Licznik słów: 107
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
"Nie kłamstwa, lecz prawda zabija nadzieję. "
Parodia
Dawna postać
Dwa oblicza
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 67
Rejestracja: 15 mar 2014, 10:39
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 11
Rasa: Skrajny
Opiekun: Płonący Orzeł
Mistrz: nie ma
Partner: Za młoda. Dużo za młoda.

Post autor: Parodia »

A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 2| P: 1| A: 2
U: B,S,W, L: 1
Atuty: Ostry zmysł (wzrok)
To już druga wędrówka Parodii! Ta także samotna. I dobrze, takie są w końcu najbardziej ekscytujące. W oddali ujrzała jakieś drzewo. Zaciekawiona szybko do niego podbiegła. Nie wiedziała jakiego to drzewo jest gatunku, ale na pewno wyglądało na stare. Dla czystej rozrywki zaczęła biegać w okół niego. Rozsypywała przy tym tumany śnieżnego puchu w około, ale ani trochę się tym nie przejmowała. Śmiała się przy tym radośnie. Zapewne szybko się jej to zajęcie znudzi, ale znajdzie sobie nowe!

Licznik słów: 78
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty
~ Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle (wzrok) mają dodatkową kość.
~
~
~


Posiadane

Pożywienie ~
Kamienie szlachetne ~
Inne ~ grudka srebra od Naranlei


Rezerwacja
Instynkt Zabójcy
Dawna postać
Mawgan Szalony
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 269
Rejestracja: 17 sty 2014, 22:12
Płeć: Samiec
Księżyce: 46
Rasa: Skrajny

Post autor: Instynkt Zabójcy »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 4 | I: 1 | P: 2 | A: 1
U: P, W, MO, MA, M: 1 | L: 2 | S, B, O, A, Kż, Skr, Śl, MP: 3
Atuty: Zwinny; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów;
// niezłe drzewko genealogiczne [;

Zabójca rzadko wychylał łeb poza swój obóz. Nie czuł potrzeby zaznajamiania się z tym światem. Miał swój własny, usłany cieniem, ciemnością, mrokiem, oblany krwią i cierpieniem. Szedł po omacku, niczym ślepiec i nie wiedział jak i kiedy jego łapy przyprowadziły go tutaj. W miejsce odległe i nieznane. Gdy samcowi powróciła świadomość miejsca i czasu, lazurowe ślepia poczęły rozglądać się z niepokojem, gwałtownie po okolicy. Ciało znów poczęło drżeć. Sylwetka wyglądała nader mrocznie, na skronie opadła mokra od potu grzywa. Warknął przeciągle, gdy pod łapami ujrzał małe, cuchnące pisklę. Pachniało siarką i rdzą, splunął i obdarzył je nieprzychylnym, iście bestialskim spojrzeniem. Znów warknął przeciągle, a pazury rozczapierzyły się na śniegu z charakterystycznym chrzęstem.

Licznik słów: 117
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek

Nędza przeżera człowieka jak choroba śmiertelna, wyniszcza wszystko to, co w nim najlepsze, przysposabia do niskich radości, niskich ambicyj, przygniata do ziemi.




Atuty:
Zwinny; Jednorazowo +1 do Zręczności
Pamięć Przodka; Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi.
Tropiciel; Raz na dwa tygodnie smok znajduje na polowaniu zwierzę dające 4/4 mięsa, niezależnie od tego czy go szuka
Znawca Terenów; Raz na dwa tygodnie smok napotyka na polowaniu/wyprawie dodatkową zdobycz (dającą 4/4 mięsa), kamień czy dorodne zioło

Obrazek
Parodia
Dawna postać
Dwa oblicza
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 67
Rejestracja: 15 mar 2014, 10:39
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 11
Rasa: Skrajny
Opiekun: Płonący Orzeł
Mistrz: nie ma
Partner: Za młoda. Dużo za młoda.

Post autor: Parodia »

A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 2| P: 1| A: 2
U: B,S,W, L: 1
Atuty: Ostry zmysł (wzrok)
Trochę sobie tak pobiegała a potem usiadła na tym ohydnym bo zimnym śniegu, by odpocząć. Aż tu nagle poczuła na swym karku czyiś oddech. I zapach. Właśnie się odwracała by sprawdzić kto to. A tu nagle coś wodnistego spadło niedaleko niej. Skrzywiła się. Spojrzała na futrzastego samca za nią. Miał futro, więc pewnie jest północnym, albo pół północnym.
– Fuj! Nie mogłeś przełknąć? – Spytała nieco złośliwym tonem. Gdy spojrzała samcowi prosto w ślepia nieco się przestraszyła, ale nie odsunęła się.

Licznik słów: 81
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty
~ Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle (wzrok) mają dodatkową kość.
~
~
~


Posiadane

Pożywienie ~
Kamienie szlachetne ~
Inne ~ grudka srebra od Naranlei


Rezerwacja
Instynkt Zabójcy
Dawna postać
Mawgan Szalony
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 269
Rejestracja: 17 sty 2014, 22:12
Płeć: Samiec
Księżyce: 46
Rasa: Skrajny

Post autor: Instynkt Zabójcy »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 4 | I: 1 | P: 2 | A: 1
U: P, W, MO, MA, M: 1 | L: 2 | S, B, O, A, Kż, Skr, Śl, MP: 3
Atuty: Zwinny; Pamięć przodka; Tropiciel; Znawca terenów;
Atramentowy samiec zawarczał gardłowo, obrzucając Ogniste pisklę morderczym spojrzeniem jaskrawych ogników.
A wyglądam jakbym mógł?
Wycedził przez zęby, nie zdejmując z nań płaszcza swego spojrzenia. Trzęsły mu się łapy, a pot oblał ciało mimo minusowej temperatury. Oddychał ciężko, z świstem wydobywającym się z nozdrzy. Oblizał wargi.
Czego chcesz?
Dodał jadowitym tonem po chwili, mamrocząc pod nosem ów dwa słowa, które wydobyły się spomiędzy warg, pełnie zająknięć i chaotycznych oddechów.

Licznik słów: 69
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek

Nędza przeżera człowieka jak choroba śmiertelna, wyniszcza wszystko to, co w nim najlepsze, przysposabia do niskich radości, niskich ambicyj, przygniata do ziemi.




Atuty:
Zwinny; Jednorazowo +1 do Zręczności
Pamięć Przodka; Smok zna słabe punkty drapieżników, przez co ma -1 do ST do Ataków/Obron podczas walki z nimi.
Tropiciel; Raz na dwa tygodnie smok znajduje na polowaniu zwierzę dające 4/4 mięsa, niezależnie od tego czy go szuka
Znawca Terenów; Raz na dwa tygodnie smok napotyka na polowaniu/wyprawie dodatkową zdobycz (dającą 4/4 mięsa), kamień czy dorodne zioło

Obrazek
Parodia
Dawna postać
Dwa oblicza
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 67
Rejestracja: 15 mar 2014, 10:39
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 11
Rasa: Skrajny
Opiekun: Płonący Orzeł
Mistrz: nie ma
Partner: Za młoda. Dużo za młoda.

Post autor: Parodia »

A: S: 2| W: 2| Z: 2| I: 2| P: 1| A: 2
U: B,S,W, L: 1
Atuty: Ostry zmysł (wzrok)
Jejku jak można tak charczeć? Co on jest jakiś nienormalny? A może powinien udać się do Uzdrowiciela skoro ma takie problemy zdrowotne?
– Cóż. Szyje masz, gardło masz. Nie widzę żadnych przeciwskazań byś nie pluł. – Jej pysk skrzywił się jeszcze bardziej.
– Czego chce? Tak właściwie to ja sobie tutaj grzecznie siedziałam i to ty do mnie podszedłeś. Ale skoro już tu jesteśmy i prowadzimy tą fascynującą dyskusję o twoim pluciu śliną to..może nauka? No kumasz. Chcę zostać adeptką. Co co zależy? Wyglądasz na zaprawionego w bojach. I świetnie! Może Atak i Obrona?

Licznik słów: 94
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty
~ Wszystkie testy percepcji na polowaniu oparte na danym zmyśle (wzrok) mają dodatkową kość.
~
~
~


Posiadane

Pożywienie ~
Kamienie szlachetne ~
Inne ~ grudka srebra od Naranlei


Rezerwacja
Znamię Chaosu
Dawna postać
Kazik, Bóg Wojny
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 947
Rejestracja: 10 sty 2014, 22:37
Płeć: Samiec
Księżyce: 35
Rasa: Skrajny
Partner:

Post autor: Znamię Chaosu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| I: 1| P: 1| A: 1
U: W: 1| B, L, Pł, S, MP, MO, MA, Skr, Śl, Kż, M: 3| O, A: 5
Atuty: Zwinny; Oporny magik; Czempion;
Przy starej brzozie pojawil sie polnocny bog wojny. Naznaczony dzis nie byl w humorze do niczego. Choc w sumie ciekawily go te tereny. A zeby poznac wroga...no wlasnie, wpierw trzeba zrobic rozeznanie. Dlategoz przyszedl tu, by nastepnie usiasc i kontemplowac, w samotnosci, nie niepokojony przez nikogo. Po prostu chcial sie zastanowic, powaznie nad tym wszystkim. Ostatnio coraz wiecej dziwnych rzeczy mialo tu miejsce.

Licznik słów: 63
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Bądź jak skała, a gdy Cię skruszą, jako pył niesiony przez wiatr wpadnij im w oczy, oślepiając swą ukrytą siłą.
– Znamię


Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię, w które miejsce wbije kły, gdzie najmocniej zaboli. Usiądź, pokażę Ci, jak długo potrafisz umierać i jak głośno potrafisz krzyczeć, opętany bólem płakać. Usiądź, otworzę Ci bramy do piekła raju...Spocznij, nim wyrwę Ci ostatnie tchnienie z krtani...


W Cieniu zrodzony Tranhorn Nieugięty...

Obrazek

Atuty:
– Zwinny
– Oporny Magik ~ Kiedy smok jest atakowany magią, atakujący ma dodatkowe +1 do ST. Atut uniemożliwia zostanie magiem i uzdrowicielem.
– Czempion ~ Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku fizycznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.

Znaczek by Piękna, Znaczek by Nathi, Znaczek by Spalony
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej