Polana

Najspokojniejsze miejsce w całej krainie. Młode drzewka dają schronienie przed słońcem, ale tez przed deszczem. Gdzieniegdzie niewielkie polany, na których można posiedzieć i porozmawiać. W Szklistym Zagajniku można poczuć się jak w domu...
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

Pchnięcie. Znów uniesienie, a potem przechył i leżał na grzbiecie. Z okrągłymi ślepiami skupił spojrzenie na pysku samca, a wtedy kolejne emocje ogrzały jego ciało. To był drapieżnik dla którego mógł być zwierzyną... Podgryzanie. MmYyyyghrr. Mamrotał w pomrukach. Poruszył stopą w łaskotkach, a samiec mógł wyczuć pod łuskami mięśnie niezdecydowane napinają się, aby chwilę później dać na odpust. "Masz mnie." Zmrużył ślepia na język i znieruchomiał łapą, kiedy w jego miejsce pojawił się pazur. Ciało poprzez drżenie ciała posyłało mu impulsy, acz ten naprzeciw nim rozchylił bardziej uda, a łeb z braku tchu odchylił kładąc na ziemi jak ciało. Odetchnął przez nozdrza i zajęknął się tęsknie, czując jak samiec omija najwrażliwsze miejsce. Poruszył udami prosząc "dalej", "więcej". Wraz z udami poruszył się ogon do połowy, jednym splotem zostając na drogim ogonie, a do połowy się odwijając i zdecydowany na drugą ofiarę chwycił jednym oplotem wokół lewego uda, podczas którego połaskotał mu kitką podbrzusze. Przywiązał tak swoim jego ogon do łapy i ciężarem ciągnął w dół, a najbardziej łapę, z domysłem po co.
Kwiat Uessasa

Licznik słów: 174
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Oj słodki, drzewny samczyku, co niczym niebo w bezgwiezdną noc oświetla i daje ukojenie, zaś ty jesteś jego światłem, które tylko podsyca to co we mnie ponownie zapłonęło. Czemuś musisz mnie tak bardzo podniecać i kusić swoją delikatną wonią? Spojrzałem mu w oczy. Pełne czegoś... Co dawno nie widziałem. Och jak bardzo twój wyraz pyszczka przypomina Mirr... Mruczałem gardłowo, puściłem łydkę i sunąłem od ugryzionej łydki do jego palców. Sunąłem nosem, a za nim w ślad podążał język, zostawiając delikatny, wilgotny ślad mego chropowatego języka. Czułem jego fakturę delikatnych, drobnych akwamarynowych łusek. Wyczuwałem jego tętno i dreszcze. Wreszcie dotarłem do paliczków jego łapy. Wpierw je delikatnie polizałem, smakując. Zaś następnie jego palce pojawiły się w moim pyszczku. Delikatnie je ugryzłem i spojrzałem w oczy rzecznego samca. Chciałem teraz wiedzieć co myśli, co czuje. Chciałemby się rozstąpił w moich łapach. By mógł być pieszczony przez wyznawcę kwiecistego boga, Pana Serc Smoczych... Kątem oka widziałem ruchy bioder, oj nie nie. Ukojenie nadjedzie później. Teraz jest tylko piec i otwarty żar. Oj samczyku, jesteś jeszcze niegotowy, by mnie przyjąć... Przez parę oddechów obserwowałem go. Czułem jak zmienia sie pozycja jego ogona, który sunął przy moim na wskroś moich łaskotek i tłumionych dreszczy uniesienia. Nie chciałbym, by ujrzał jak taki drobny ogonek, potrafi tyle zdziałać. Ten cieły, futrzasty wąż delikatnie owinął się wokół moje łapki. Czułem jak ciągnie mnie w dół, próbując usadzić? Czy naprawdę tego chcesz kochany Tuiti? Zarechotałem cicho pozwalając pociągnąć się w dół. Lecz i ten poleciał ze mną...
Rzeczny Kolec

Licznik słów: 251
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów
Zachichotał zwracając pysk spowrotem na niego. Głuchy pomruk wówczas wydobył się z jego gardła, kiedy na nim przysiadł i zmrużył ślepia z rozkoszy. Z kolei ucisk na udzie samca zelżał. Dopiął swego. Usadowił samca, z czego zadowolony rozpostarł rozradowany uśmiech na pysku.
Teraz poruszył skrzydłami i ich nadgarstkami chwycił się go za szyję. Uwiesił się wręcz na niej, choć z racji niewielkiej siły nie ciążył mu tak bardzo siłą jak mógł ciężarem. Po tym również z pomocą własnych mięśni przyciągnął swój przód ciała do jego. Przybliżył pysk do jego pyska i zamaszycie polizał go pomarańczowym ozorem po skroni. Powolutku, poznając smak każdej czarniutkiej łuski, przejechał po niej całej tuż przy podstawy ucha. Po czym z pomrukiem zadowolenia oparł brodę na jego karku.
W międzyczasie przemienił skrzydła u nasady szyi na łapy. Natomiast skrzydłami objął ramiona jego skrzydeł i tak się przytulił, w tym czasie biodrami wciąż znajdując się pod nim. Rzerzej rozstawił łapy czując jak coś prócz zadu samca się tam usadowiło. Przy tym ogonem bawiąc się w przeplatankę z jego ogonem.
Byłeś za daleko.
Zamruczał do jego ucha I pochwycił je z wcześniej zapamiętując, że mu się to podobało. Wargami przejechał po nim i chuchnął na ciepłym powietrzem z nozdrzy.
Kwiat Uessasa

Licznik słów: 203
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Lot, a raczej upadek nie trwał wiele, lecz ponowne dotniecie klaty samczyka, zanurzenie się jego słodkawym zapachu pełnym feromonów tylko mnie jeszcze bardziej rozbudził. Serce zabiło szybciej, zaś ja mocniej uciskałem lędźwi młodzika swoim, który powoli robił się większy, wolno, rytmicznie, dochodząc do swojego docelowego rozmiaru. Kolejny oddech, a duże skrzydła przyjaciela i jego lekki ciężar uwiesiły się na mych barkach. Zaraz po tym roztapiający dotyk lekko szorstkiego języka, zostawiający palący ślad mego pożądania, które niczym żądza mordu, była zbyt trudna do pełnego panowania. Ślad od skroni po uszko. Nie umiejąc wytrzymać, zajęczałem i sam podświadomie ruszyłem lędźwiami, drażniąc tamte rejony sobą. Wręcz czując końcówka upragnioną drogę. Nie... On nie jest teraz gotowy. Boję się, że o rozerwę bez pieszczot, i przygotowania. To tylko nadal adept. Nie zrozumiałem, co powiedział, oddając się roztopom i dręczom, jakie ten wywołał drażniąc mój czuły punkt zwany uchem. Mogłem jedynie na granicy świadomości minimalnie się przechylić, zrobić miejsca na mą łapkę, by ta mogła podążyć drogą od jego lica przez szyję w okolicę brzucha. Och jak znowu chciałem posnamkować jego ust...
Rzeczny Kolec

Licznik słów: 180
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów
Mrużył ślepia na nowe doznania, o które przyprawiał go samiec drażniąc jego lędźwi. Rosnący ucisk przyprawił go o chwilowo szybszy i głębszy oddech, z czego jeden wydech skierował do samczej skroni. Zajęknął się z głuchym pomrukiem. Ruszyłeś się! Syknął w umyśle na fale wzmożonego impuslu przechodzącego przez kręgosłup. Mózg odebrał je jak oprzyjemny bodziec, choć biodra niespokojnie się poruszyły, co nie było lepszym pomysłem, gdyż znów zachłysnął się powietrzem mrużąc powieki, kiedy pyskiem wciąż drażnił jego ucho. Czuł jak po chwili mrowi go od braku dalszego dotyku, a jednocześnie nie poruszył biodrami. W zamian ciaśniej owijając się wokół jego ogona oraz tuląc pysk do jego szyi. Po chwili jednak wraz z wędrującą łapą mocniej chwycił się samczych ramion wiedząc już gdzie się ta łapa zbliża. I chciał tego, i nie chciał, lecz czy tak, czy tak pozwalał samcowi na wszystko. A żeby zająć czymś przejęty umysł i go uciszyć zajął go odkrywaniem kolejnych miejsc jakie skrywa samcze ciało. Tym razem przesunął językiem zaraz za uchem, potem za rogami. Nastepnie przeniósł się i skubał mu językiem, wysuszając z wilgoci ciepłym powietrzem z nozdrzy. W podobny sposób schodził niżej, ąż nie dostałby się do górnej podstawy szyi. Poruszył uszami słuchając reakcji.
Kwiat Uessasa

Licznik słów: 201
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Reakcja młodzika, była naprawdę niespotykana i ciekawa. Szybszy oddech, ponownie czułem jego serce przez łuskę. Delikatne mruki, rozchodzące się przy moim uchu. Jego reakcja, choć może brak... Nie czuję, że ukrywa co myśli. Lecz mnie to nie przeszkadza. Niestudzony polowi kroczę łapą w celowi, jego słodyczy co powinna być dużą przyjemnością... Powolutku nie spieszać się zjeżdżałem w dół. Było to mocno utrudnione przez tego szkraba, co szukał kolejnych punktów przyjemności na mnie. Gdyż z każdym kolejnym oddechem, jego oddechem, ciepłym co rozbijał się na mojej szyi tylko generowały dreszcze. Wraz za dreszczami, ciche sapnięcia pełne pożądania, przyjemności. Lecz gdy do tego doszedł język przy moim uchu, z psyka wydało się stłumione jęknięcie. Samczyku, znowu to zrobiłeś. Odkryłeś kolejne miejsce... Miejsce, gdzie lekki dotyk, wręcz całus wyzwoli pokłady przyjemności... Wraz z sunącym językiem ja... Ja rozpuszczałem się w tej przyjemności. Delikatnie i cicho jęczałem, lekko wierciłem się. Pomimo tego jak mnie trzymał,. Ja rozpuszczałem się tym, co robił. Czułem, jak ocieram się sobą o niego. Drażniąc wszystko... Ostatkami rozumu i chęci sprawienia mu jeszcze większego nieba. Zbliżyłem łapę, ocierając sie wierzchem o samczyka, a puszkami miejsce tuż obok.
Rzeczny Kolec

Licznik słów: 190
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów
Dreszcze nawiedzały również jego ciało. Przechodziły impulsem przez kręgosłup uwrażliwiając ciało bardziej i bardziej. Czuł każdą łuską miejsca, w których jego ciało dotykało ciała Kwiatu. Oh Kwiecie...Poruszył uchem na oczekiwany rezultat, choć tym samym i on poczerwieniał pod łuską. Oszzz.. Teraz nie samczyk, a On się poruszył z czym już nie umiał się uspokoić. Uchylił pysk w bezdźwięcznym syku, wstrzymując wdech powietrza, z którego wyewoluował jękliwy pomruk, cichutki jakby szeptał go wprost do liźniętego ucha samca. Po tym wolniej przejeżdżał językiem po jego łuskach Wolniej oraz to mocniej, to słabiej, a innym razem podrywając język i wzdrygając się na co większe, co mniejsze poruszenie się samca. Gdyż wiązało się ono z ruszaniem jego nadwrażliwości, gdzie i pewna niewygoda dawała o sobie znać, jak i podniecenie oraz przyjemność. Zmrużył ślepia czując jak spina się i zaraz po tym mięknie pod tym dotykiem, zapachem i ciepłem. Wiotkimi mięśniami poprawił łapy na jego ramionach czując, że się zsuwa, kiedy nieświadom poluzował uścisk. Zahaczył szponami za jego kryształy na nich, lecz tak aby go nie skrzywdzić i trzymał się go z pyskiem schowanym w jego szyi. Po chwili wysunął go stamtąd. Otarł się pyskiem o szyję, łasząc się z doprawdy niewielką siłą, niezdolny do większej tym razem. Przesunął go tak do łba samca, gdzie z wysuniętym językiem uchylił paszczę. Dalej. Prosił w myślach całując wysuniętym językiem jego uszko.
Kwiat Uessasa

Licznik słów: 226
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Ciepły, a zarazem wilgotny ślad robił spustoszenie w mojej głowie. Odbierał ostatki woli, oddając się zwierzęcemu instynktowi. Roztapiał oddech, drażniąc, iż tak nadwyrężona językiem szyję. Czułem to jak powoli sunącą kroplę rozgrzanej stali. Wraz z każdym jego... Jego zmianą taktu, wyrywał kawałek mej przyjemności z zakutej w cichym jęku. Tuiti.... Oddałem się młodzikowi bez reszty i jego drobnemu języczkowi. Szkoda, że tak całego zjeść mnie nie może. To byłoby zbyt cudowne, aby było jakkolwiek możliwe i prawdziwe. Nawet nie przeszkadzało mi, jak młodzik oparł się. Znowu moje ciało przeszedł dreszcz przyjemności, jego język wraz z lekkim łaszeniem się, niczym delikatne zaproszenie, bym mógł spełnić jego przyjemności, bym pokazał mu do nieba schody. Nie mogąc sie dłużej wstrzymywać, otarłem łapą na oślep duł podbrzusza, Czułem jak jego mięsie reagują na moją dużą łapę.
Powoli ona z krążyła, raz w górę, raz w dół. Lecz po chwili dotarła do celu, jaki był już pokazany samczyk w miejsce wersji. Delikatnie wierzchem szpona drażniłem go od podstawy, aż po końcówkę. Dopiero wtedy, lekko Obiałę go w swoją dłoń. Pomimo tak śmiałych ruchów. Niepewność wręcz biła od tej łapy pokrytej łuską. Wolną łapą delikatnie położyłem na grzywę smoka słońca. Głaskałem ją, bo nie mogłem nic zrobić bardziej roztapiany słodycza tego osobnika, jego wonią, pełna feromonów, gdzie tylko resztki umysłu walczyły, by nie rzucić go na ziemie, nie zważając na nic i pokazać swoje prawdziwe pożądanie, rozpustę i wieczny głód.
Rzeczny Kolec

Licznik słów: 238
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów
Górska łuska na samczych łopatkach stała się pod jego wrażeniem twarda i gładka. Oparł się na niej, na nich, na jego barkach i trzymał przylegając doń szponami, palcami, dłońmi i przedramionami, które spięcie podtrzymywały ciało turkusowego, a potem jakby zabrakło w nich sił albo się poddały. Po prostu spoczęły obejmując samca szyję i tylko dzięki przyległym do barków łap samczyk nie opadł jeszcze na grzbiet, na podłogę groty.

Wciąż chciał być z nim blisko. Chciał wciąż pieścić jego uszko. Jakby leżał, nie sięgałby! Jednak jak tu je pochwycić, kiedy on pochwycił jego? Syknął, mruknął tuż przy jego uchu w które powiał ciepły oddech. Ciało zamiast współpracować z nim, robiło sieczkę z umysłu i rządziło sobą same oddając się samcowi.

Wtuliło pysk w jego szyję. Drażnione miało już dość analizowania bodźców, a przyjmowała je pełną piersią, z której wydobywał się nierówny oddech. Nie miał sił rządzić ogonem, który polecony wokół Kwiatu wisiał luźno, jak luźno potrafiły być jego łapy, które raz kurczowo zaciskały szpony, a drugim razem puszczały i rozluźniały gotowe przyjąć kolejne doznanie z między ud.

Samiec zagościł przy nim, nad nim, w nim w postaci nieulotnej wiśniowej woni i zapachu szałwi. Otoczył go i otworzył na siebie poddając go sobie w postaci ciała i ducha.

Grzywa oplotła palce. A mały samczyk ugniatany i głaskany śmiał się drgając i twardniejąc. Za każdym razem witał go podobnie, razem ze smoczym pomrukiem wydostajacym się z gardła.
Kwiat Uessasa

Licznik słów: 238
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Ciepło, które biło w mojej lewej łapie, rosło i twardniało w pulsach. Powoli wydostawało się poza obręb mojej łapy, a na jej krańcu czułem delikatnie sok. Zamruczałem i poruszyłem nią, drażniąc go lekko wilgotną łapką. Tuiti stawał się coraz bardziej dojrzały, mimo wszystkich pomruków i jęków. Rozpływałem się w uroku tego stworzenia. Och, drogi samczyku, ogień mojej duszy, iskra ożywiająca mój las. Mój instynkt wołał, abym mu się poddał. Skosztowałem słodyczy samca, chcąc poznać, jak został obdarowany przez los. Ścisłem go mocniej, badając strukturę i fakturę.

Moje serce zabiło mocniej, gdy fala feromonów unoszących się z krocza młodego łowcy dotarła do mojego nosa. Puściłem jego grzywę i delikatnie go zdjąłem z siebie. Patrzyłem na niego łakomym wzrokiem, a jego przyrodzenie wyślizgnęło się z mojej łapy. Spojrzałem mu głęboko w oczy, oblizując resztki akwaraynowych soków z mojej łapy. Chciwie oblizałem pysk, zbliżyłem się ponownie i całowałem go namiętnie, odczuwając jego słodkawy języczek i wyczuwając intensywny zapach bijący od jego ciała.

Po chwili oddychania rozerwałem nasze pyski, puściłem jego podbródek i patrzyłem, obecny w całej swojej okazałości, buchając swoją wonią...
Rzeczny Kolec

Licznik słów: 187
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów
Samiec z pewnością poczuł szpony jak igiełki wpijające się w jego łuski, kiedy to samczyk wzburzany szlachetnym dotykiem odpowiadał różnego rodzaju pomrukami, stęknięciami i też samym ciepłym powietrzem ulatujacy strumieniem z nozdrzy wprost na samczą szyję, którą łaskotało grzewczo. Pewien dyskomfort odczuwany na początku wkrótce stawał się czymś co chętnie przeżywał całym ciałem. Zaczynał się przyzwyczajać do ciepła jego łapy, a mniejszy on wpasowywał się w nią przy co kolejnym ruchu. Ciało też już wiedziało, kiedy odpowiadać jękiem, a kiedy przeczekać z pomrukiem dreszcz idący przez kręgosłup.

I tak było do momentu, kiedy wszystko odczuwał bardziej, mocniej, intensywniej. I nagle z brakujących sił, zebrał resztki podciągnął się ocierając szyję o jego, po czym trzymając łeb wysoko z głębokim pomrukiem i drżeniem przymkniętych powiek skubał językiem jego łuski w momencie, gdy ścisnął go mocniej. Nie umiał wtedy już inaczej jak przerwać wszystko i zamruczeć tuż niedaleko ucha samca.

Poruszył tylną łapą, aż oparł ją na samcu i ze spięciem mięśni odczuwał jak fala rozkoszy rozluźnia mu mięśnie. Zapach feromonów doszedł także do jego nozdrzy. Odetchnął nimi i niczym nimi oczarowany uniósł powolnie zmęczony łeb i delikatnie, bezsilnie, lecz z uczuciem czyścił go po pysku, A wtedy zabrał łapę. Poruszył swoimi niespokojnie, lecz zaraz odpuścił poszukiwania łapy zbyt opadnięty z sił. Z tego też powodu nie stawiał się kiedy ten go z siebie zdjął. Położył się pod nim, na swoim lewym boku, na ziemi. Lekko zwinięty grzbietem do niego wyciągnął ospale szyję i przyglądał się spod zmrużonych ślepi, lecz spojrzeniem bystrym i wprost zauroczony w smoku, na którego teraz zerkały czysto odbijając światło jego kryształów.

Poruszył wąsami. Uśmiechnął się delikatnie, z życzliwością. Wystawił język, którym polizał samca po nosie. Po tym zszedł na resztę pyska czyszcząc go ze swoich mazi niczym pisklę po wykluciu. Z uczuciem i pasją, a jednocześnie chciwie, gdyż nie odpuszczał, choćby już niczego nie było. Łapczywie oblizał wargi przestają. Popatrzył znow na samca, kiedy łapa jego chwyciła go za brodę.

Nie musiał on całować. Samczyk widząc tę spojrzenie oraz ten pociąg do jego pyska, sam niezwykle chętnie złączył je w pocałunku. W trakcie schował język i złączony jedynie nosami odpoczywał ze zmrużonymi ślepiami. Chłonął woń swoją, jego oraz wkradajacej się deszczówki. Tę pomieszanie jednocześnie go otrzeźwiło, lecz też przyprawiało o większą senność.

Licznik słów: 376
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Nie przeszkadzało mi jego wbite szpony w moje ciało, wręcz przeciwnie. To wydobyła, wręcz wyrwało pomruk pełny przyjemności i jęku. Och Rzeczko... Rób tak... Bardziej... Z rozmarzona miną na pysku, wypuściłem gorące powietrze, podnosząc temperaturę otoczenia. Rozpływałem się w jego słodyczy, cieple. Z wdzięcznością przyjąłem ponownie jego język. Dałem się wylizać z jego słodkiego pre-cum'pu. Lecz jego smak tylko mnie mocniej rozbudził i zachęcił do działania. Zaś ponowny walec, uczucie słodyczy jego w moim pyszczku dała tylko potwierdzenie moim zamiarom. Delikatnie odsunąłem swój pyszczek od jego pyszczka, powalając, aby jego języczek sunął się po moim.
Spojrzałem mu prosto w oczy, mógł w moich zobaczyć iskierki podniecenia i radości. Pokochałem tego samca. On jak i inna dusza rozpaliły we mnie ten ogień. Zagościły tutaj. Chciałem mieć ich oboje. Czuć ich wonie, słodycz ciał jak i ich ciepło. Ponownie przyłożyłem pysk do szyi Tuitiego, powoli sunąłem delikatnie podgryzaj w dół. Napawałem się słodyczą i faktura ciała. Polowi z szyja zmieniły się w klatkę, a następnie w brzuch. Kierowałem się do jego skarbu. Ominąłem go językiem z boku, a by go skosztować od podstawy po czubek. By potem mógł zagłębić w moim pyszczku. Starałem sie nie zranić go kłami.
Gdy tylko mój język go dotknął kolejna dawka feromonów tylko uderzyła mi do głowy. Zatracając sie, mruczać i samu instyktownie ocierałęm się o jego długi ogon. Łapą podparłem się przy jego udzie i nie myśląc wiele delikatnie jeżykiem pieściłem jego człon...
Rzeczny Kolec

Licznik słów: 241
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów
Sunął językiem po jego języczku, a wtedy przyciągnął swój pysk do jego i pochwycił w między wargi jego język. Zadziornie wejrzał w ślepia samca, po czym jak weń wejrzał w jego własnych odbiły się zakochanie, radość i chęć. Pocieszenie podniósł kąciki pyska widząc w jego oczach błysk radości. Była ona niczym strzała amora, która wzmogła tętno. Widział weń ten ogień. Wkradł się poprzez ciało do jego duszy rozpalając ognisko. Tak, Kwiecie. Masz mnie. Smakuj. Jestem już twoje. Mruczał mu do ucha, gdy ten zaczął wędrówkę przez jego ciało. Gdy miał je blisko, skubał mu uszy, całował w nos, lecz gdy schodził niżej bezsilny za nim podążać dał mu ufnie wolną łapę. Spoglądał jednak na niego życzliwie i z chęcią spod zmrużonych łagodnie ślepi.

Otworzył aż pysk niemo zatracając dech w stanie błogości. Po czym nierówno wypuścił powietrze przez pysk podczas czego zamruczał krótko, urwanie w głębokim zadowoleniu. Czuł jak samiec się zatraca, zaś on wtedy zatraca się w transie złożonym z jego języka, rozwartych ud i szponami u łap przednich chwytających się podłoża. Jego ogon go wyczuł. Samczy korzonek ocierający się o niego. Odpowiedział instynktownie. W jednej chwili chwytny ogon odwinął się z ogona samca i owinął się wokół podniecenia między jego udami. Wtedy samczyk wzburzany innymi emocjami znów się spiął, kiedy przez kręgosłup przeszły mu drżenie nerwów czuciowych. Spięcie mięśni dotarło także do ogona i kiedy Rzeczyny znów zamruczał, wtedy ogon zacisnął się bardziej wokół trzymanego przyrodzenia i lekko pociągnął, gdy znów doznał rozluźnienia mięśni.

Po chwili zrozumiał za co chwycił i mimo, że onieśmielony zerknął na samca, a jego uszy prosiły się o oparzenie drugiego stopnia, nie poprzestał na tym. Połączył fakty stwierdzając, że nie bez powodu samiec był gotowy ujeżdżać mu ogon. Zamruczał. Wtedy też rozluźnił chwyt, jednak nie stracił go całkowicie. Tylko poruszać zaczął końcem ogona gilgocząc go kitką na nim, a też jak on językiem, tak on strzałką na ogonie delikatnie pocierał po nim.
Kwiat Uessasa

Licznik słów: 323
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Z radością przyjmowałem jego pieszczoty. Mruczałem głośno za każdym razem, gdy jego usta i język rozpalały moje uszy i nos na czerwoność. Słodki samczyku... Bądź tutaj ze mną i trwaj całą wieczność... Zapal mnie i zostaw niczym zaranną gwiazdę tego, co ma nastąpić. Lecz nie wyprzedzajmy chwil. Niech trwają i pozostaną.

Lubiłem ten smak – słodki, słony. Doprowadzał mnie do szaleństwa, zatracenia się w zwierzęcej i nie smoczej naturze. Woń uderzającą w już napalone, gotowe na wszystko ciało. Delikatnie zasysałem twardość samczyka. Lizałem, pieściłem swoim lekko chropowatym językiem po gładkiej, cieniutkiej łusce. Nie mogłem dłużej się wstrzymywać przed niebem dla niego. Przyłożyłem prawą łapę, lekko naoliwiłem maddarę i zabezpieczyłem, by niczego nie uszkodzić. Powoli wsadziłem tam jeden palec, czując jego ciasnotę i większe od poprzedniego gorąco. Powolutku ruszałem go badając tę nieznaną mi przestrzeń. Po paru oddechach, gdy tylko poczułem rozluźnienie, wskoczył tam kolejny palec...

Po chwili, gdy już nie mogłem powstrzymać swojego pożądania, wypuściłem go z uchwytu samczyka. Ponownie zatopiłem swój pysk w jego pysku i przykleiłem się do wcześniej zabawianego miejsca. Ruszałem się, czując ciepło i wilgoć. Starałem się celować czubkiem w cel. Tak wyczułem. Odsunąłem pysk, by spojrzeć mu w oczy, i zagłębiłem się w to bezgraniczne ciepło. Powoli, ostrożnie, aby mu nie zrobić krzywdy...
Rzeczny Kolec

Licznik słów: 211
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
Przeświadczenie Dobrobytu
Łowca Słońca
Rzeczny; Dobrobyt
Łowca Słońca
Awatar użytkownika
Posty: 938
Rejestracja: 07 sty 2023, 1:06
Stado: Słońca
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Drzewny x Wężowy
Opiekun: Baal
Mistrz: Opoka Ognia

Polana

Post autor: Przeświadczenie Dobrobytu »

A: S: 2| W: 1| Z: 4| M: 4| P: 2| A: 4
U: B,L,Prs,A,O,Skr,MA,MO,MP: 1| Pł,W,Kż: 2| Śl: 3
Atuty: Ostry słuch, Trudny cel, Lekkostopy, Znawca terenów
Było miło, lecz niestety samiec poczynił tak zwany krok w bok zamiast naprzód. Samczyk syknął głośno, ostrzegawczo i wykazując niezadowolenie nie tylko w ten sposób z lecz również ogonem, którym machnął uderzając słabo, choć odczuwalnie o brzuch samca. Tuż po tym ogon odnalazł się w małej przestrzeni pod samcem i oplótł się wokół jego łapy i pociągnął odsuwając łapę od siebie.
W tym samym momencie samczyk poderwał się w taki sposób, że usiadł na zadzie bezpiecznie i zwinął ogon tuż przy tylnych łapach uprzednio puszczając samca łapę. Jednocześnie przodem ciała przysunął się do samca. Stając tak z nim pyskiem w pysk żółte ślepia przez chwilę lśniły. Całym sobą mówił, że to z kolei nie było miłe dlań doznanie. Jednak choć od czuł to na ciele, nie odczuł tego na duszy. Co znaczy, że po chwili i tak zafalował łagodnie wąsami, popatrzył na samca z uczuciem. Liznął go po nosie na pocieszenie. Następnie otarł pyskiem o jego szyję chcąc mu pokazać, że się nie gniewa, jednak złożone przy bokach skrzydła i ogon wokół łap wskazywały, że na razie skończyła się jego bierność w tamtych obszarach.

Kwiat Uesassa

Licznik słów: 186
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Obrazek
Wzrost: 1,5 m ; Długość: 10 m ; Rozpiętość skrzydeł: 8,5 m
Tuiti potrafi podnieść przód ciała podobnie jak zwykły smok by zrobił stając na tylnych łapach, a jego długie ciało sprawia, że wyciąga w ten sposób od 4 do 5 metrów wysokości.
Ostry słuch: dodatkowa kość do testu Percepcji opartego na słuchu (zwierzyna, drapieżnik)
Trudny cel: +1 ST do ataków fizycznych przeciwnika, drapieżniki atakujące fizycznie nigdy nie zadadzą kryta/śmiertelnej
Lekkostopy: trzy razy na miesiąc +2 sukcesy do Skradania
Znawca terenów: znalezienie 4/4 pożywienia / kamienia / 6 liści/5 korz. zioła 2 razy na polowanie łowcy
  • Hjiga × mamuna ×
    Atrybuty: S: 1| W: 1| Z: 1| M: 1| P: 2| A: 1
    × Umiejętności: B: 1| A: 1| O: 1| Skr: 2| Śl: 1 ×
    #DD6600 / #DD9966Obrazek
Polowanie ll Sennik ll Teczka ll Osiągnięcia ll Wygląd Narrator : Jego myśli : Wewnętrzne głosy : Dialogi#66FF99 : Mentalki#999966 :
Tytuły#d7a452 : Ustalenia#DDDD99 : Opisy#A5D6A7 :

Kwiat Uessasa
Czarodziej Mgieł
Hräsvelg Niepowszedni
Czarodziej Mgieł
Awatar użytkownika
Posty: 1063
Rejestracja: 27 wrz 2022, 23:43
Stado: Mgieł
Płeć: Samiec
Księżyce: 48
Rasa: Górski
Opiekun: Gerna i Isir
Mistrz: Chyba istnieje
Partner: Erozja Obyczajów

Polana

Post autor: Kwiat Uessasa »

A: S: 1| W: 2| Z: 5| M: 4| P: 3| A: 2
U: B,Pł,L,A,O,W,MP,MO,MA,Kż,Skr,Śl,Prs: 1
Atuty: Boski Ulubieniec; Niestabilny;
Jego reakcja mnie lekko przestraszyła. Nie wiedziałem, że nielubi. Wziąłem głęboki wdech, aby uspokoić myśli i huć. Ta niestety prędko nie odejdzie... Patrzyłem nadal na niego rozkochanym wzrokiem, z lekką dozą pożądania.
Zrobiłem krok w przód, przyjąłem przyjazne polizanie po pysku z lekkim uśmiechem. Przyłożyłem łapkę do jego mordki i patrząc głęboko w żółte ślepia, zapytałem:
Wybacz mi... Chciałem dać ci trochę nieba... – pogłaskałem go kciukiem po policzku. Taki mały skoki ptaszek. Otuliłem go skrzydłami i czekałem na resztę. Nie chciałem bardziej go skrzywdzić, a po tym nie wiem na co mogę sobie pozwolić...

Rzeczny Kolec

Licznik słów: 98
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
ᚢᛁᛊ ᛖᚣ ᚾᚣⲔᛁᛊⳖ ᚣᛒᛢⳘᚱᚧᚣᚳᚢᛊⳖ ᚱჍᛊᛈჍᛉᛧ Ⲕᚾᛜ́ᚱᛊⳖ ᛒᛉ ᛢᛖᛜⲔ ᚢᛁᛊ Ⴭᚱᛜᛒᛁᚳᛧ ᚹᚱᛜ́ᛒⳘⳖᚣᛈ ᚢᚣᚧᚣᛈ ჍᛉᛈᛁⳘ ⳖᚣⲔᛁᛢ ᛢᛊᚢᛢ
Main Theme | Berserk Theme | Głos Postaci
Atuty:
ʙᴏꜱᴋɪ ᴜʟᴜʙɪᴇɴɪᴇᴄ ᴅᴀʀᴍᴏᴡᴇ ʙʟᴏɢᴏꜱʟᴀᴡɪᴇɴꜱᴛᴡᴏ ɴᴀ ᴢᴡɪᴀᴅ – 27.05
ɴɪᴇꜱᴛᴀʙɪʟɴʏ ᴅᴏᴅᴀᴛᴋᴏᴡᴀ ᴋᴏść ᴅᴏ ᴍᴘ, ᴍᴀ ɪ ᴍᴏ, ᴡ ᴘʀᴢʏᴘᴀᴅᴋᴜ ɴɪᴇᴘᴏᴡᴏᴅᴢᴇɴɪᴀ – ʀᴀɴᴀ ᴄɪężᴋᴀ
          Járnsax
Nocnica (samica)
S:1 | W:1 | Z:1 | M:2 | P:3 | A:1
B, MA, MO, Skr, Śl: 1
#19a56f
  • Jedzonko:
    – 3/4 mięsa
    – 2/4 roślin
    Błyskotki:
    – opal
    – perła
    – rubin
    – onyks
    – granat
    – bursztyn
    Potki:
    – chroniący przed atakiem fizycznym oraz magicznym
    – usprawniający wytrzymałość
    Runki:
    – obrony przed pazurem
    – brązowe krucze pióro
    – duży słoik miodu
    – mały srebrny dzwoneczek na sznureczku
    – zwinięty tytoń
    – zardzewiały kluczyk
    – gruba kurtka z kapturem
    – złoty klucz
    – owoce pokrzyku wilczej jagody (silnie trujące)
    – kościany talizman pokryty runami
    – srebrny naszyjnik
    – sakwa ze smoczego futra
    – orkowy sztylet
#7f7187 | #ffbf00 | #bf00ff | #00ffbf – ludzki
Av by Sherinae | Av by Lampart | Av by AWL
Discord: @Shiro#8745
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej