Świątynia

Na Terenach Wspólnych Wolnych Stad znajduje się kompleks jaskiń od dawien dawna pełniących rolę miejsca czci bogów tych ziem. Niestety, boskiej obecności od dawna nie było czuć, ale z jakiegoś powodu miejsce to nadal cieszyło się sporym szacunkiem smoków.
.

Arradir
Dawna postać
niezła gnida
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 10 sty 2014, 22:49
Płeć: Samiec
Księżyce: 1
Rasa: Skrajny
Opiekun: Spojrzenie Mroku

Post autor: Arradir »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 2 | I: 1 | P: 2 | A: 3

OSTATNI POST Z POPRZEDNIEJ STRONY:

Smoczyca była zadowolona z tylu pytań. Teraz przynajmniej wiedziała o czym opowiadać i co interesuje młodych. Odchrząknęła i przysiadła. Potem położyła się na brzuchu, wyprostowana, w pozycji sfinksa. Łapy miała przed sobą, a ogon zawinęła wzdłuż ciała.
– By zacząć o Ateralu muszę wpierw opowiedzieć historię o Tarramie Upadłym. Tarram był jednym z piątki boskiego rodzeństwa, nazywani byli oni pierwszym pokoleniem bogów. Łuski jego były czarne niczym skrzydło kruka, jednakże sam skrzydeł nie miał. Dawniej były błoniaste i koszmarnie postrzępione, skradł mu je bóg Równinnych, Nethar. Ślepia miał szare i puste, budzące dreszcze wzdłuż kręgosłupa każdego, na kim spoczną. To niewątpliwie najmroczniejszy ze wszystkich bogów w które wierzą Wolne Stada. Oczywiście był patronem Śmierci. Tarram ogarnięty szaleństwem po tym jak został pogardzony, odrzucony, zszedł na ziemię wśród Wolnych Stad. Opętał wtedy ciało pewnego wojownika i żądał od innych smoków bezwzględnego posłuszeństwa. Bóg, nie mogąc pokonać brata w domenie nieśmiertelnych zapragnął objąć władzę nad światem śmiertelników. Udało mu się uwięzić pozostałych bogów i był o krok od zniewolenia Wolnych Stad. Choć smoki broniły się dzielnie, padły pod naporem siły Boga Śmieci i jego sług. Zesłał ciemność na te ziemie i gdy już się wydawało, że nic ich nie uratuje pojawił się jeden z dawno zapomnianych bogów – Kaltarel – który był bogiem Zimy przed utratą swych mocy. Uwolnił inne bóstwa, które zamknęły Tarrama w ciele Erycala. Stracił on wtedy swą moc. Jednak był jednym z nich i bogowie w pewien sposób czuli się smutni. Długo rozpaczali nad jego losem, wylali morze łez, które spłynęły na ziemię i utworzyły jeziorko. Było ono osobliwe, a krople łączyły się i rozłączały. Bogowie wiedzieli co się święci dlatego zgromadzili jednego smoka z każdego stada, by uronił łzę. Wtedy powstał nowy bóg – Ateral. Niewielki Ateral o ciemnoszarych łuskach był tym, czym powinien być Władca domeny Śmierci. Sprawiedliwy, ale bezlitosny. Nieugięty, ale kochający. Umiłował Prawa Smoków i przysiągł, iż w przeciwieństwie do swojego poprzednika będzie je chronił całą swoją mocą i siłą. Dlatego po dziś dzień kroczy wytrwale pośród smoków, dbając o ideały Wolnych Stad i o to, by każdy, bez względu na rangę, był traktowany tak, jak na to zasłużył.
Odetchnęła.
– Powiem wam osobiście, że ze stada Cienia to byłam ja, która uroniła łzę i przyczyniła się do powstania Aterala. Jednak gdy Tarram opętał ciało wojownika, niestety nie było jeszcze Cienia wśród Wolnych Stad. Dajcie mi chwilkę, zaraz będę kontynuować.
Odparła i spojrzała na młodych czy rozumieją wszystko. Jeśli tak to miała zamiar kontynuować odpowiadanie na ich pytania.

Licznik słów: 414
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Oczywistooki
Dawna postać
:)
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 668
Rejestracja: 29 kwie 2014, 16:46
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iskra Nadziei (matka)*, Bezchmurne Niebo (ojc
Partner: Oddech Pustyni...?

Post autor: Oczywistooki »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 1
U: W,Śl: 1| S,MP,MA,MO,Pł,L,Skr,Kż: 2| O,A,B: 3
Atuty: Zwinny; Chytry przeciwnik; Czempion; Poświęcenie
– Jak to nie było Cienia? Kontynuuj swą opowieść, proszę.
Młodzieniec wydał z siebie cichy i zaciekawiony głos. Bardzo interesowały go dawne dzieje Wolnych Stad. Wziął przykład z samicy z Cienia i położył się na brzuchu obok niej, niecierpliwie czekając, aż dokończy opowiadanie. Przy tym rozglądnął się jeszcze raz po pomnikach, czy się na niego patrzą. Na szczęście nie.

Licznik słów: 59
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Pani Wojny
Dawna postać
Kolorowy Kucyk
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 2187
Rejestracja: 03 maja 2014, 9:33
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 75
Rasa: Skrajny
Opiekun: brak
Mistrz: Jad Duszy
Partner:

Post autor: Pani Wojny »

A: S: 2| W: 3| Z: 2| I: 3| P: 1| A: 1
U: L,A,O,M: 1| W,B,S,Śl: 2| MP,Skr: 3| MA,MO: 5
Atuty: Inteligentny; niezdarny wojownik; mistyk; wybraniec bogów; poświęcenie
Runa nadstawiła uszy. Ogień i Cień. Dwa stada. Ale Cień najwyraźniej był młodszy od Ognia. Jak w takim razie powstał Ogień? To ci bogowie byli założycielami stad i dlatego dostali boskie moce?
Potrząsnęła łbem. Banialuki. Bujdy. Nie, nie uwierzy w to nawet na sekundę.
– Ateral – powtórzyła, smakując to słowo na języku – Kaltarel. Czy bogowie sami sobie wybrali takie imiona, czy ktoś to zrobił za nich? – zapytała, mrużąc podejrzliwie żółte ślepka.

Licznik słów: 74
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
Niezdarny Wojownik – Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST.
Mistyk – Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
Wybraniec bogów – Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie.

Kompan Runy: ŻarKK
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 2| P: 1| A: 1
MA: 1| MO: 1| Skr: 1


Inna wersja Runy.

Runa narysowana przez Spalonego Kolca.
Arradir
Dawna postać
niezła gnida
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 10 sty 2014, 22:49
Płeć: Samiec
Księżyce: 1
Rasa: Skrajny
Opiekun: Spojrzenie Mroku

Post autor: Arradir »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 2 | I: 1 | P: 2 | A: 3
– Cień to stado, które przybyło spoza bariery. Niegdyś byliśmy licznym i silnym stadem. Jednak trafiliśmy na silniejszych i okrutniejszych. Do tego zjawili się znienacka i nie mieliśmy szans. Smoki Równin. Bezlitośnie zamordowały prawie każdego członka stada. Ostała się ósemka. Nazwaliśmy ten moment w naszej historii Mordęgą. Od tamtej pory wędrowaliśmy w poszukiwaniu przyjaznej okolicy. Trafiliśmy na Wolne Stada. Długo obserwowaliśmy was z ukrycia, aż w końcu przekroczyliśmy barierę i znaleźliśmy nowy dom. Co do bogów...
Tutaj spojrzała na młodszego słuchacza.
– Imiona te są od początku istnienia tych smoków. Tylko bogowie wiedzą kto nadał im te imiona. Zapewne same siły natury.

Licznik słów: 102
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Pani Wojny
Dawna postać
Kolorowy Kucyk
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 2187
Rejestracja: 03 maja 2014, 9:33
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 75
Rasa: Skrajny
Opiekun: brak
Mistrz: Jad Duszy
Partner:

Post autor: Pani Wojny »

A: S: 2| W: 3| Z: 2| I: 3| P: 1| A: 1
U: L,A,O,M: 1| W,B,S,Śl: 2| MP,Skr: 3| MA,MO: 5
Atuty: Inteligentny; niezdarny wojownik; mistyk; wybraniec bogów; poświęcenie
– Czy były jakieś różnice pomiędzy ziemią, skąd pochodzisz, a tą tutaj? – zapytała cichutko Runa, gapiąc się na Rozkwit Mroku z podziwem w żółtych ślepiach.
Smoczyca zza bariery! Zapewne musiała wiele widzieć w swoim życiu. A wiedziała jeszcze więcej. Taka osobistość zaimponowała małej Runie. I słowa starszej smoczycy nagle nabrały znacznie więcej wartości w uszach pisklaka. Które były postawione z uwagą, nakierowane na Rozkwit, gotowe na chłonięcie każdego słowa.

Licznik słów: 70
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
Niezdarny Wojownik – Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST.
Mistyk – Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
Wybraniec bogów – Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie.

Kompan Runy: ŻarKK
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 2| P: 1| A: 1
MA: 1| MO: 1| Skr: 1


Inna wersja Runy.

Runa narysowana przez Spalonego Kolca.
Oczywistooki
Dawna postać
:)
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 668
Rejestracja: 29 kwie 2014, 16:46
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iskra Nadziei (matka)*, Bezchmurne Niebo (ojc
Partner: Oddech Pustyni...?

Post autor: Oczywistooki »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 1
U: W,Śl: 1| S,MP,MA,MO,Pł,L,Skr,Kż: 2| O,A,B: 3
Atuty: Zwinny; Chytry przeciwnik; Czempion; Poświęcenie
Niebieskołuski adept wiedział już praktycznie wszystko, czego chciał się dowiedzieć. Zostało mu w głowie tylko jedno pytanie.
– Wiem, że to zabrzmi dziwnie z mych ust, ale jak się modlić? Trzeba znać na pamięć jakieś specyficzne słowa i je zawsze powtarzać?
Zapytał zaciekawiony. Jego głos był cichutki, by nie przerywać ciszy, w Świątyni.

Licznik słów: 53
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Rysunek wykonała http://harrietmilaus.deviantart.com/
Obrazek
PH: 1


Życie było fajne...


Obrazek
Arradir
Dawna postać
niezła gnida
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 640
Rejestracja: 10 sty 2014, 22:49
Płeć: Samiec
Księżyce: 1
Rasa: Skrajny
Opiekun: Spojrzenie Mroku

Post autor: Arradir »

A: S: 1 | W: 1 | Z: 2 | I: 1 | P: 2 | A: 3
Smoczyca nieco posmutniała. Czasy, gdy żyła za barierą były najmroczniejszymi jakiś doświadczyła w swym życiu. Ale postanowiła nieco opowiedzieć młodzikom. Westchnęła.
– Świat poza barierą jest podobny. Ta sama roślinność, zwierzyna łowna, klimat. Jednak różnią się wrogowie. Poza barierą żyją bezlitosne i krwiożercze Smoki Równin. Nie wiadomo do końca, skąd się wzięły. Niektórzy mówią, że wypełzły po prostu z ziemi, jako że nie posiadają skrzydeł. Miały chować się i żyć w ukryciu, a dopiero brak pożywienia czy też inne czynniki zmusiły je do wyjścia na zewnątrz.
Inni twierdzą, że są zwykłymi smokami po wielu utrwalonych mutacjach wielopokoleniowych. Oczywiście nikt nie wie na pewno. Cechą charakterystyczną jest brak skrzydeł. A także dłuższy tułów i rzadziej posiadają futra czy pióra. Mają naturalny wstręt do magii, ogień zaś otaczają wręcz nabożnym kultem. Nienawidzą dużych wysokości i otwartych przestrzeni. Ogólnie są to smoki, pragnące jedynie mordu i rozlewu krwi. To one zgładziły moje dawne stado, a przeżyła nas zaledwie siódemka, jak wspomniałam. Wolne Stada dały nam azyl. Jeśli to możliwe – unikajcie tych smoków. Może nie są zbyt bystre, ale siłą i zręcznością przewyższają najlepszych z nas.

Odpowiedziała, a potem zadrżała. Spojrzała na Niebieskiego.
– Modlitwa to głos twego serca. Możesz mówić co tylko zapragniesz, do któregokolwiek boga zechcesz. Pamiętaj jednak, by zważać na słowa. Każdy bóg jest w stanie przyjąć inną modlitwę. To zależy od ich charakteru i patronatu. Myślę, że to wszystko. Nie wiem czy wiem coś więcej na temat bogów.

/raport wiedza

Licznik słów: 241
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Pani Wojny
Dawna postać
Kolorowy Kucyk
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 2187
Rejestracja: 03 maja 2014, 9:33
Stado: Umarli
Płeć: Samica
Księżyce: 75
Rasa: Skrajny
Opiekun: brak
Mistrz: Jad Duszy
Partner:

Post autor: Pani Wojny »

A: S: 2| W: 3| Z: 2| I: 3| P: 1| A: 1
U: L,A,O,M: 1| W,B,S,Śl: 2| MP,Skr: 3| MA,MO: 5
Atuty: Inteligentny; niezdarny wojownik; mistyk; wybraniec bogów; poświęcenie
Runa uważnie obserwowała Rozkwit Mroku i nie umknęła jej wzrokowi reakcja starszej smoczycy na wspomnienie odwiecznych wrogów. A skoro ta starsza smoczyca, doświadczona przez życie i w pełni zdolna do bronienia samej siebie, była wystraszona na samą wzmiankę o tych Smokach Równin, Runa to sobie zapamięta. Ci wrogowie byli poważni, poważniejsi niż którykolwiek wróg z innego stada. Trzeba będzie na nich uważać. Zawsze.
Ukłoniła się, słysząc odprawę Rozkwitu Mroku.
– Dziękuję za wszystko, nauczycielko. Wiele się dowiedziałam – dodała, uśmiechając się lekko.
A potem odwróciła się i weszła głębiej do świątyni, pragnąc to wszystko obejrzeć sobie z bliska.

Licznik słów: 98
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Atuty:
Niezdarny Wojownik – Kiedy smok jest atakowany fizycznie, atakujący ma dodatkowe +1 do ST.
Mistyk – Raz na walkę smok ma 1 dodatkowy sukces do ataku magicznego. Dodatkowo raz na miesiąc podczas modlitwy w świątyni otrzymuje dar od swojego patrona.
Wybraniec bogów – Smok ma dodatkowy 1 sukces przy rzutach na dowolnie wybraną przez siebie akcję raz na pojedynek, misję czy polowanie.

Kompan Runy: ŻarKK
S: 1| W: 1| Z: 2| I: 2| P: 1| A: 1
MA: 1| MO: 1| Skr: 1


Inna wersja Runy.

Runa narysowana przez Spalonego Kolca.
Oczywistooki
Dawna postać
:)
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 668
Rejestracja: 29 kwie 2014, 16:46
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 60
Rasa: Skrajny
Opiekun: Iskra Nadziei (matka)*, Bezchmurne Niebo (ojc
Partner: Oddech Pustyni...?

Post autor: Oczywistooki »

A: S: 1| W: 2| Z: 4| I: 2| P: 1| A: 1
U: W,Śl: 1| S,MP,MA,MO,Pł,L,Skr,Kż: 2| O,A,B: 3
Atuty: Zwinny; Chytry przeciwnik; Czempion; Poświęcenie
Smok już wiedział wszystko, o czym chciał wiedzieć. No, może nie licząc tych pytań, które chciał skierować do samych bogów.
– Dziękuję za poświęcony dla mnie czas. Nigdy sobie tego nie zapomnę, że byłaś taka miła dla mnie. – Powiedział cichym, szczęśliwym głosem Niebieski. Wrócił do pozycji stojącej i opuścił strukturę, mając zamiar za niedługo tu powrócić w sprawie modlitwy.

Licznik słów: 60
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Rysunek wykonała http://harrietmilaus.deviantart.com/
Obrazek
PH: 1


Życie było fajne...


Obrazek
Niebieski Kolec
Dawna postać
Pamiętasz mnie?
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1415
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:07
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 16
Rasa: Skrajny
Opiekun: Popielaty Kolec [*]

Post autor: Niebieski Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 3
U: W,S,B: 1
Atuty: Spostrzegawczy
Wszedł do świątyni. Pierwszy raz w życiu. Myślał, że lepiej późno niż wcale więc bogowie nie mogą być źli jeśli chociaż interesuje ich mały smok pałętający się samotnie po świątyni, a może kogoś tu spotka. Idąc w typowym dla siebie głębokim rozmyśleniu. Po drodze spoglądał na posągi bogów. Nie były straszne. Tak jakby patrzyli na wszystko z góry. A może kogoś spotka. Może kogoś kogo zna. Kto wie?

Licznik słów: 68
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Jeżeli nie odpiszę przez 24 godziny nie bój się wysłać przypominajki ;)
Atuty:
I. Spostrzegawczy: Jednorazowo +1 do Percepcji
Psotnik
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 30 cze 2014, 13:06
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 3
Rasa: Zwyczajny
Opiekun: Zapomniany Kolec

Post autor: Psotnik »

Przywędrowałem w to fascynujące miejsce, Hanny przez swoją ciekawość. Rozglądałam się tu i tam, obwąchiwałem i ogólnie zwiedzałem. W końcu moim oczom ukazał się jakiś inny, nieznany mi smok. Powoli podszedłem do niego i również, bezsłowa obwąchałem, nie przejmując się absolutnie niczym!

Licznik słów: 42
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Niebieski Kolec
Dawna postać
Pamiętasz mnie?
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1415
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:07
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 16
Rasa: Skrajny
Opiekun: Popielaty Kolec [*]

Post autor: Niebieski Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 3
U: W,S,B: 1
Atuty: Spostrzegawczy
Miał nadzieję, że będzie mógł zostać sam na sam ze swoimi myślami. Jednak do jego nozdrzy dotarł znajomy zapach ziemi. Jeszcze był słaby więc to co go przyniosło musiało być w jego stadzie niedługo. Postanowił się tym nie przejmować i dalej iść przez świątynie. Jednak to co z nim tu było podchodziło coraz bliżej bowiem zapach stawał się coraz mocniejszy. Po chwili poczuł czyjąś obecność za sobą. Gdy poczuł wciągane powietrze obok swojej łapy lekko się wystraszył, a szpony lekko wbiły się w podłoże. Gdy się obrócił zobaczył malutkiego pisklaka wąchającego jego łapę. W oczach Nake'a był przesłodki, ale też za młody by samemu pałętać się po świątyni do, której miały dostęp też smoki z innych stad. Postanowił z nim chwilę pogawędzić. Może dowie się kim jest i kto go nie upilnował.– Hej mały.– Przydałoby się też przedstawić.– Jestem Nake.– Tok rozumowania Nake'a był prosty. Jeśli on umiał tu przyjść to pewnie będzie umiał też mu odpowiedzieć, a więc wpatrywał się w niego pustymi fioletowymi ślepiami w oczekiwaniu na odpowiedź.

Licznik słów: 170
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Jeżeli nie odpiszę przez 24 godziny nie bój się wysłać przypominajki ;)
Atuty:
I. Spostrzegawczy: Jednorazowo +1 do Percepcji
Psotnik
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 30 cze 2014, 13:06
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 3
Rasa: Zwyczajny
Opiekun: Zapomniany Kolec

Post autor: Psotnik »

Smok którego bezpardonowo wąchałem obrócił się w końcu w moją stronę. Był jeszcze młody, ale zdecydowanie starszy ode mnie. Taki smok-nastolatek. Ale przynajmniej miły. To ważne. Chociaż, może to tylko pozory? Może jest miły, bo chce mnie zjeść? Ostatnio odnosiłem wrażenie, że chyba każdy napotkany przeze mnie smok miał takie zamiary. Tak czy inaczej, zadano mi pytanie, toteż chyba kulturalnie byłoby na nie odpowiedzieć. Wymruczałem więc. – Pomruk. Cóż, było to jedno słowo, bez żadnych dodatkowych "nazywam się" czy "a ja jestem", ale w budowanie zdań złożonych nie było jeszcze moją mocną stroną.

Licznik słów: 93
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Niebieski Kolec
Dawna postać
Pamiętasz mnie?
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1415
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:07
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 16
Rasa: Skrajny
Opiekun: Popielaty Kolec [*]

Post autor: Niebieski Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 3
U: W,S,B: 1
Atuty: Spostrzegawczy
A więc umie mówić. Mądre dziecko bo na oko miał nie więcej niż 4 księżyce. Ale po co on mnie wąchał? Może chciał poznać zapach otaczających go rzeczy i nie zauważył, że wącha smoka, który mógłby go z łatwością zjeść. Jednak jego własne traumatyczne przeżycia szybko wygoniły tą myśl z jego głowy. Jednak jak on się tu znalazł i kto się nim opiekuje? To mu nie dawało spokoju. Warto zapytać.– Jak się tu znalazłeś i kto się tobą opiekuje?– Może mu odpowie, a jak nie to zrozumie.

Licznik słów: 87
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Jeżeli nie odpiszę przez 24 godziny nie bój się wysłać przypominajki ;)
Atuty:
I. Spostrzegawczy: Jednorazowo +1 do Percepcji
Psotnik
Dawna postać
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 30 cze 2014, 13:06
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 3
Rasa: Zwyczajny
Opiekun: Zapomniany Kolec

Post autor: Psotnik »

Kolejne pytanie. Strasznie ciekawski ten Nake, ale przy tym miły. Cóż, nie przeszkadzało by mi to wcale, gdyby nie to, że dopiero niedawno odkryłem w sobie zdolność do mówienia. Toteż wypowiadanie wielu słów na raz, było dla mnie dosyć... problematyczne. Ale co zrobię, jak nic nie zrobię? Wziąłem głęboki wdech i zacząłem wydawać pomruki, układające się w słowa. – Zwiedzałem. Złudzenie. Starałem się wymawiać jak najmniej słów, przy okazji robiąc przerwę między pierwszym wypowiedzianym przeze mnie słowem, a drugim. Po chwili postanowiłem, że zepnę się w sobie i spróbuję domruczeć coś jeszcze. – A ty?

Licznik słów: 95
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Niebieski Kolec
Dawna postać
Pamiętasz mnie?
Dawna postać
Awatar użytkownika
Posty: 1415
Rejestracja: 13 maja 2014, 15:07
Stado: Umarli
Płeć: Samiec
Księżyce: 16
Rasa: Skrajny
Opiekun: Popielaty Kolec [*]

Post autor: Niebieski Kolec »

A: S: 2| W: 1| Z: 2| I: 1| P: 3| A: 3
U: W,S,B: 1
Atuty: Spostrzegawczy
A więc to pisklak przywódcy. Dość nie podobny czyli oznacza to, że przygarnięty tak jak ja. Każdy może zwiedzać więc dlaczego on miałby nie poznawać świata. Młodziak zadał mu pytanie. Wartoby na nie odpowiedzieć.– Ja rozmyślam. A moim opiekunem jest Puszysta Łuska. To oznacza, że jesteśmy z tego samego stada. On o tym już wiedział, ale pisklak pewnie jeszcze nie. Mógł nie znać nawet pojęcia stado. Powoli ruszył z miejsca mając nadzieję, że pisklak ruszy za nim cały czas wpatrując się w niego i oczekując kolejnych pytań, które może żądać pisklak.

Licznik słów: 91
Link:
BBcode:
Ukryj linki do postu
Pokaż linki do postu
Jeżeli nie odpiszę przez 24 godziny nie bój się wysłać przypominajki ;)
Atuty:
I. Spostrzegawczy: Jednorazowo +1 do Percepcji
ODPOWIEDZ

Chcesz dołączyć do gry?

Musisz mieć konto, aby pisać posty.

Rejestracja

Nie masz konta? Załóż je, aby do nas dołączyć!
Zapraszamy do wspólnej rozgrywki na naszym forum.
Rozwiń skrzydła i leć z nami!

Zarejestruj się

Logowanie

Wróć do strony głównej