__________________


Zachmurzenie pełne

Pogoda

Szum, szelest i szmer towarzyszą smokom każdego dnia. Ciepły wiatr porusza ulistnionymi już koronami drzew oraz wysokimi źdźbłami traw. Na horyzoncie zawsze kołyszą się wonne zioła oraz barwne kwiaty, a po czystym i gorejącym od obecności słońca niebie fruwają rozśpiewane ptaki, odchowujące pierwsze pisklęta. Świat tętni życiem, raz cichym, a raz nieco głośniejszym – pierwsze burze kotłują się już na zachodzie. Dotychczas trzymały się otwartych wód wielkiego morza, ale czarne chmury coraz częściej zakręcają ku lądowi, strasząc z oddali piorunami. Wiatry bywają wtedy porywiste i niebezpieczne, zupełnie jakby wraz z nimi miało nadejść coś większego.

__________________
____ ______________________________
Stado Ziemi
Przywódca: Słodycz Ziemi
Zastępca: Spijający Barwy
Stado zamknięte

Stado Słońca
Przywódca: Powroty Słońca
Zastępca: Obca Idea

Stado Mgieł
Przywódca: Sięgający Nieba
Zastępca: Gwiezdny Tropiciel
Stado poszukuje nowych smoków!
______________________________
____
____________________________________________

Obrazek

Poradnik Początkującego
Wzór Karty Postaci
Poradnik Fabularny
Poradnik Systemowy


Ogłoszenia & Fabuła
• Wymiana bannerami.
• Potrzebujesz pomocy? Zapytaj!
• Bądź na bieżąco ze zmianami i fabułą.


__________________________
 • Informacje: Ziemia
  .
  Smoki spod patronatu Immanora często są chaotyczne. Jednocześnie trudno je odwieść od wspólnie obranego celu, po który sięgną słowem i pazurem. Ich najważniejszymi wartościami są stado, rodzina, lojalność i prawdomówność, a dodatkowo cenią sobie poczucie humoru i pogodę ducha. Ziemnych można porównać do niezachwianych gór, na których rozwinęła się dzika przyroda – z która zresztą są silnie związani.
  .
  .
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  21 Tematy
  6068 Posty
  Ostatni post Zielnik Ziemi
  autor: Słodycz Ziemi Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Słońce
  .
  Smoki o pogodnym temperamencie. Do problemów podchodzą z dystansem, wierząc, że po deszczowych chmurach w końcu zawsze pojawi się słońce. Nie wystawiają się na niepotrzebne niebezpieczeństwo, co nie oznacza jednak, że nie lubią nowych doświadczeń. Wprost przeciwnie, są ciekawe i z reguły otwarte na świat oraz jego mieszkańców. Na patrona obrali sobie Uessassa i jak on, kochają życie niezależnie od przeciwności losu.
  .
  .
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  28 Tematy
  1857 Posty
  Ostatni post Powiadomienia
  autor: Moderator Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Mgły
  .
  Lojalność i dyscyplina to dwie cnoty, które Mgły wyniosły na piedestał. Mają własne tradycje, prawa i wartości z czego są wyjątkowo dumni. W ich szeregach znajdują się różne smoki, często pochodzące z odległych zakątków świata. Są skryci, ale ściśle ze sobą złączeni, za cel obierając sobie jedność oraz wzajemne wsparcie. Patrzą z uniesionym łbem w przyszłość, wspólnie rzeźbiąc swoje miejsce wśród Wolnych Stad pod tajemniczą domeną swojego patrona, Aterala.
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  28 Tematy
  4167 Posty
  Ostatni post Powiadomienia
  autor: Moderator Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Świat
  .
  Chociaż wewnątrz granic Wolnych Stad panują znacznie lepsze warunki do życia niż w świecie zewnętrznym, wiele smoków decyduje się na chwilowe wędrówki w pobliskie strony. Należy jednak pamiętać o wiążącym się z tym ryzykiem – tutaj może wydarzyć się dosłownie wszystko, a pozbawieni opatrzności Sennah, która przysługuje tylko na dłuższe wędrówki, są zdani wyłącznie na siebie oraz los. Pośredni wyjątek stanowi miasto-państwo Nowej Trundii.
  Subfora: Nowa Trundia, Północ, Południe, Wschód, Zachód, Odległe miejsca
  14 Tematy
  551 Posty
  Ostatni post autor: Rytm Przyszłości Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się  •  Zarejestruj się