__________________


Zachmurzenie pełne

Pogoda

Zimowy chłód niespiesznie wycofuje się znad Wolnych Stad, a wraz z jego odejściem topnieją zarówno śnieżne zaspy, jak i okrywający zbiorniki wodne lód. W niektórych zakamarkach natknąć się można na pierwsze kwiaty, natomiast na upstrzonych małymi pąkami gałęziach drzew coraz częściej przysiadają powracające na wiosnę ptaki, których śpiewy słychać nie tylko za dnia, ale również nocą. Mimo słonecznej i coraz cieplejszej pogody, smoki wciąż muszą być gotowe na sporadyczne powroty ziąbu oraz marznących deszczy, które towarzyszą szaroburym chmurom.

__________________
____ ______________________________
Stado Ziemi
Przywódca: Pasterz Ziemi
Zastępca: Córa Róż
Stado poszukuje nowych smoków!

Stado Słońca
Przywódca: Powroty Słońca
Zastępca: Obca Idea


Stado Mgieł
Przywódca: Sięgający Nieba
Zastępca: –
______________________________
____
____________________________________________

Obrazek

Poradnik Początkującego
Wzór Karty Postaci
Poradnik Fabularny
Poradnik Systemowy


Ogłoszenia & Fabuła
• Wymiana bannerami.
• Potrzebujesz pomocy? Zapytaj!
• Bądź na bieżąco ze zmianami i fabułą.


__________________________
 • Informacje: Ziemia
  .
  Smoki spod patronatu Immanora często są chaotyczne. Jednocześnie trudno je odwieść od wspólnie obranego celu, po który sięgną słowem i pazurem. Ich najważniejszymi wartościami są stado, rodzina, lojalność i prawdomówność, a dodatkowo cenią sobie poczucie humoru i pogodę ducha. Ziemnych można porównać do niezachwianych gór, na których rozwinęła się dzika przyroda – z która zresztą są silnie związani.
  .
  .
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  29 Tematy
  5843 Posty
  Ostatni post Powiadomienia
  autor: Trzeci Szlak Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Słońce
  .
  Smoki o pogodnym temperamencie. Do problemów podchodzą z dystansem, wierząc, że po deszczowych chmurach w końcu zawsze pojawi się słońce. Nie wystawiają się na niepotrzebne niebezpieczeństwo, co nie oznacza jednak, że nie lubią nowych doświadczeń. Wprost przeciwnie, są ciekawe i z reguły otwarte na świat oraz jego mieszkańców. Na patrona obrali sobie Uessassa i jak on, kochają życie niezależnie od przeciwności losu.
  .
  .
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  31 Tematy
  1624 Posty
  Ostatni post Powiadomienia
  autor: Trzeci Szlak Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Mgły
  .
  Lojalność i dyscyplina to dwie cnoty, które Mgły wyniosły na piedestał. Mają własne tradycje, prawa i wartości z czego są wyjątkowo dumni. W ich szeregach znajdują się różne smoki, często pochodzące z odległych zakątków świata. Są skryci, ale ściśle ze sobą złączeni, za cel obierając sobie jedność oraz wzajemne wsparcie. Patrzą z uniesionym łbem w przyszłość, wspólnie rzeźbiąc swoje miejsce wśród Wolnych Stad pod tajemniczą domeną swojego patrona, Aterala.
  Subfora: Spis, Ogólne, Osiągnięcia, Adopcje, Teczki Postaci
  31 Tematy
  4060 Posty
  Ostatni post Powiadomienia
  autor: Moderator Wyświetl najnowszy post
 • Informacje: Świat
  .
  Chociaż wewnątrz granic Wolnych Stad panują znacznie lepsze warunki do życia niż w świecie zewnętrznym, wiele smoków decyduje się na chwilowe wędrówki w pobliskie strony. Należy jednak pamiętać o wiążącym się z tym ryzykiem – tutaj może wydarzyć się dosłownie wszystko, a pozbawieni opatrzności Sennah, która przysługuje tylko na dłuższe wędrówki, są zdani wyłącznie na siebie oraz los. Pośredni wyjątek stanowi miasto-państwo Nowej Trundii.
  Subfora: Nowa Trundia, Północ, Południe, Wschód, Zachód, Odległe miejsca
  14 Tematy
  534 Posty
  Ostatni post autor: Narrator Wyświetl najnowszy post

Zaloguj się  •  Zarejestruj się